V tejto sekcii nájdete buď zaujímavé návrhy fantasy TBS hier, ktoré však neboli zatiaľ zrealizované, alebo hry, ktoré nie sú 3D, alebo sú určené len pre online ai.:

Minulý rok vznikol na fóre stránky Archangel Castle zaujímavý projekt, ktorý bol na jar tohto roku z webstránky zrušený.

Po polroku bol však obnovený a dnes Vám môžem s radosťou predstaviť tento nový návrh vodného mesta pre Heroes V s názvom Okeanos, ktorý vyvíja skupina Mister's Chance:

Kráľovstvo, rozkladajúce sa na množstve ostrovov s hlavným mestom Avalon - fantastický ostrov obklopený kúzelnou hmlou, na ktorom kedysi dávno stroskotali ľudia a Elfovia, utekajúci z vojny proti Démonom.

Národ prijal meno Elamon podľa východného pobrežia hlavného ostrova a mocného tvora, ktorý na ňom sídlil. Oni ho začali uctievať a ten ich za odmenu spravil stáročiami natoľko silnými, že môžu pomstiť krivdy, ktoré boli na nich spáchané...

Obyvateľstvo - vodné kreatúry, žijúce v koralových obydliach a v jaskyniach pod vodou, suchozemské monštrá, žijúce v ruinách chrámov a potomkovia ľudí a Elfov, žijúci na kopcoch

zdroj: archanglecastle.com , preklad z angličtiny: sm.art

 

Použité materiály sú prevzaté od spoločností:
Nival Interactive, Ubisoft Entertainment a ďaľších.
Všetky práva vyhradené.

Used materials were taken from these companies:
Nival Interactive, Ubisoft Entertainment and others.
All Rights Reserved.

Quick Message
The Poll
Heroesworld Disciples III King's Bounty Fantasy Wars

Ostatné TBS hry

© 2006-2010 GoF Design: sm.art Last update: 20.11.2010